تردد کامیون و تریلر در جاده های هرمزگان ممنوع شد • جنوبی ها دات کام

به منظور ارتقاء ایمنی ترافیکی در جاده ها و امنیت و آرامش خاطر مسافران نوروزی تردد کامیون و تریلر در این دو روز ممنوع بوده و در صورت مشاهده و تردد در جاده های استان هرمزگان توقیف و به پارگینگ هدایت می شوند.

 

به نقل از پلیس راه استان هرمزگان، علی اسفندانی افزود: به منظور ارتقاء ایمنی ترافیکی در جاده ها و امنیت و آرامش خاطر مسافران نوروزی تردد کامیون و تریلر در این دو روز ممنوع بوده و در صورت مشاهده و تردد در جاده های استان هرمزگان توقیف و به پارگینگ هدایت می شوند.
وی تردد خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از این ممنوعیت را استثنا اعلام کرد و افزود: در روز طبیعت نیز تردد موتورسیکلت و حمل مسافر در قسمت بار وانت بارها ممنوع بوده و از تردد آن ها در جاده های اصلی جلوگیری می شود.
رییس پلیس راه استان هرمزگان گفت: رانندگان در روز طبیعت از هرگونه عجله و شتابزدگی، سبقت و سرعت غیر مجاز و خطر آفرین در جاده های اصلی و فرعی خودداری کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را به دقت مود توجه قرار دهند.
به گفته اسفندانی، یکی از مواردی که باعث به وجود آمدن حوادث خطرناک در سطح شهر می شود سوار شدن تعداد زیادی از اعضای خانواده در پشت وانت بارها و تردد موتورسیکلت ها با چند ترک نشین و همچنین انداختن سبزه در وسط خیابان و جاده ها است.
وی تاکید کرد: به عموم شهروندان، رانندگان و مسافران نوروزی توصیه می شود درصورت مواجه شدن با ترافیک و کندی عبور و مرور با صبر و حوصله رانندگی کرده و از حرکت های نامتعارف و خطرناک خودداری کنند.

اخبار هرمزگان بدون نظر 86 views بازدید ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ صفحه اصلی

ارسال دیدگاه

تایید شده : ۰ ، در حال بررسی : 0 ، مجموع : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی با غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.