Code Center

شناسایی انبارهای کالای قاچاق با استفاده از بالگرد


فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به استفاده پلیس از بالگرد برای شناسایی مکان دپوی کالاهای قاچاق، از کشف بیش از ۴ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در استان هرمزگان خبر داد.

635907937621789877 - شناسایی انبارهای کالای قاچاق با استفاده از بالگرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی استان هرمزگان در پنجمین جلسه قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز ناجا در بندرعباس، اظهار کرد: هرمزگان با ۷۳ هزار کیلومتر مربع وسعت، ۱۳ شهرستان و ۵ محور اصلی ورودی و خروجی دارای راه هوایی، ریلی، دریایی و جاده‌ای است که بندر شهید رجایی یکی از بندرهای مهم استان به شمار می‌آید.

وی افزود: موقعیت استراتژیک استان باعث شده حجم انبوهی از کالای قاچاق از طریق مبادی رسمی، ساحلی، روستایی و خورها به طور غیرمجاز وارد استان شود.

ملکی به اقدامات موثر در مبارزه با قاچاق در استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه در استان طی ۶ ماه نخست امسال، ۴۱۴ میلیارد تومان برآورد شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۱ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: طی این مدت دو هزار و ۶۸۴ نفر به اتهام قاچاق کالا دستگیر شده‌اند که نسبت به مدت مشابه ۸ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در خاتمه بر استفاده از بالگرد جهت شناسایی مکان دپو کالای قاچاق، آموزش کارکنان‌ ایستگاه‌های بازرسی در خصوص آخرین شگرد قاچاقچیان و استفاده از تجهیزات فنی و اطلاعاتی در امر مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی انبارهای کالای قاچاق با استفاده از بالگرد

ورود

بازیابی رمز

Back to
ورود